Jak zadbać o fryzury sylwestrowe 2012?

fryzury na sylwestra 2012Sylwester to jedna z najlepszych okazji do szaleństw w ciągu roku. Żegnając stary rok i witając nowy oddajemy się zabawie do białego rana. Aby wyglądać w tym dniu elegancko i modnie zakładamy stylowe kreacje, podkreślamy naszą urodę makijażem, nie zapominając przy tym o eleganckim uczesaniu włosów. Jeśli chodzi o naszą fryzurę, to możliwości mamy praktycznie nieograniczone, niezależnie od długości naszych włosów. W przypadku włosów długich możemy pozwolić sobie na prawdziwe szaleństwa – podkręcanie, loki, prostowanie, jednak nawet mając stosunkowo krótkie włosy możemy zrobić z nimi wiele ciekawych stylizacji.

Czytaj dalej Komentarze (0) 28.11.2012. 15:34

Elegancki kok - fryzury wieczorowe tutoriale

fryzury wieczorowe 2012Nieraz nie mamy czasu wybrać się do fryzjera, bądź są u niego takie kolejki, że tracimy ochotę na ładna fryzurę. Eleganckie fryzury można przygotować również samemu - nie trzeba koniecznie iść do fryzjera. Jeśli szukasz pomysłu na elegancką fryzurę wieczorową i tutoriala jak ją zrobić to mamy coś dla was - jest to elegancki kok, który zrobić sobie na głowie same w niespełna 5 minut. Zainteresowane? Mam nadzieję, że tak, bo ta fryzura jest naprawdę znakomita i prosta w przygotowaniu, a do tego takie koki to bardzo modne fryzury 2012.Czytaj dalej Komentarze (0) 26.08.2011. 12:18

Dobieranie fryzury

dobieranie fryzuryDobieranie fryzury nie jest sprawą prostą. Każda kobieta chce wyglądać modnie i często wtedy zapomnina o fakcie, że nie w każdej fryzurze będzie jej do twarzy. Dobieranie fryzury odbywa się głównie według jednego kryterium, a jest nim kształt twarzy. W zależności od tego, jaki ma się kształt twarzy taką fryzurę powinno się nosić. Nie należy się obawiać, że dla jakiegoś kształtu twarzy akurat nie będzie modnej fryzury - styliści dają takie propozycje, aby każda kobieta mogła znaleźć coś dla siebie bez względu na to czy ma owalny, kwadratowy, trójkątny czy okrągły kształt twarzy.

Czytaj dalej Komentarze (1) 11.10.2010. 09:38

Jak zrobić fryzurę na boba bez ścinania włosów?

fryzury na boba Bob to fryzura, która jest na topie już 101 lat - noszą ją gwiazdy i zwykłe kobiety. Czyż to nie magia? Fryzura na boba jest fryzurą przeznaczoną dla osób o krótkich włosach. Jednak popularność boba jest tak duża, że kobiety o długich włosach również zapragnęły nosić taka fryzurę, ale ... Ale swych pięknych długich włosów ścinać nie chcą. Można by rzec, że aby mieć jedno - z drugiego trzeba zrezygnować. Jednak styliści znaleźli inne rozwiązanie, które nie wymaga ścinania włosów, a jedynie odrobiny czasu i cierpliwości.

Czytaj dalej Komentarze (2) 23.06.2010. 11:22

Jak zatrzymać kolor włosów farbowanych

Porady dotyczące fryzur Chcesz, aby Twój kolor włosów przez długi czas nie tracił swojego blasku i był tak wyrazisty jak tuż po farbowaniu? Nie chcesz, aby po tygodniu dopiero co farbowane włosy stały się wypłowiałe i nieefektowne? Stosując kilka sprawdzonych metod można temu zapobiec. Problem blaknięcia koloru dotyka każdego rodzaju włosów i każdego koloru bez wyjątku i nie jest to zależne od użytej farby do włosów. Problem ten jest szczególnie widoczny latem, a więc zobaczcie jak walczy się o utrzymanie koloru.

Czytaj dalej Komentarze (1) 16.06.2010. 09:02