Nawilżenie. Pielęgnacja suchej skóry głowy

kosmetyki do pielęgnacji włosów Częstym problemem kobiet jest sucha skóra głowy, a przez to narasta również problem z uporczywym łupieżem. Wiodącą firmą, która zajmuje się kosmetykami do walki z łupieżem jest firma Head&shoulders. Od lata na rynek wypuszcza szampony do pielęgnacji włosów, które mają na celu walkę z łupieżem. Dzięki nim firma Head&shoulders ma rzesze fanek, które są wierne szamponom tej firmy. Teraz Head&shoulders pragnie przedstawić swój nowy szampon - "Nawilżenie. Pielęgnacja suchej skóry głowy"

Czytaj dalej Komentarze (0) 25.06.2010. 09:22

Timotei Idealnie Proste

kosmetyki do włosów Choć w tym sezonie modne są loki i fale, trend na prostowanie włosów nie przemija. Kobiety wciąż pragną, aby ich fryzura była idealnie prosta. Prostownica wprawdzie sprawia, że włosy się nie kręcą i są idealnie proste, ale przy tym niszczy włosy. Trzeba, więc wspomóc prostowanie odpowiednimi kosmetykami. Nowością na rynku jest szampon Timotei Idealnie Proste, który dodaje blasku prostowanym włosom oraz regeneruje po niszczącym działaniu prostownicy.

Czytaj dalej Komentarze (0) 17.06.2010. 10:33

Garnier Fructis Color Resist

Kosmetyki do pielęgnacje włosów Włosy farbowane szczególnie latem tracą swój kolor i blask, co często doprowadza kobiety do furii. Po to farbujemy włosy, aby wyglądały zdrowo i pięknie, a swym kolorem zachwycały ludzi. Problem z blaknięciem koloru włosów farbowanych dotyka każdą kobietę, która je farbuje. Sposobów na zatrzymanie koloru włosów farbowanych jest wiele - kosmetyków, które zatrzymują kolor włosów również.

Czytaj dalej Komentarze (0) 16.06.2010. 09:39