Fryzury wieczorowe zima 2012 / 2013

Zima już się zbliża i to dość szybko, więc chyba nie będziecie zaskoczone naszymi dzisiejszymi propozycjami na zimę 2012/2013. Wśród naszych dzisiejszych propozycji znajdziecie zarówno klasyczne fryzury wieczorowe jak i dość niecodzienne np. z połową wygolonej głowy. Zapraszamy.
Fryzurki, fryzury, uczesania ... nazw jest wiele zawsze jednak chodzi o to samo i zawsze chcemy by to co mamy na głownie było modne i efektowne. Powoli zbliża się do nas rok 2013 czas więc najwyższy by poznać trendy nadchodzącego roku - dziś więc mamy dla was fryzury wieczorowe na zimę 2012/2013.

Większość fryzur przeznaczona będzie dla włosów długich, choć znajdą się i fryzury wieczorowe dla kobiet o średnich i krótkich włosach. Szczególnie interesująca wydaje się być krótka fryzura wieczorowa gdzie połowa głowy jest ogolona - nie możecie tego przegapić, więc dokładnie oglądajcie cały filmik, nie jest on długi, więc na pewno znajdziecie wolną chwilę by go w całości zobaczyć.

Wśród fryzur wieczorowych pojawią się również warkocze. Warkocze będą modne w roku 2013 nie tylko zimą i nie tylko jako fryzury wieczorowe, więc jeśli nie potraficie ich robić to może warto się nauczyć? Zachęcamy gorąco - to naprawdę jest bardzo proste : )

Pojawią się również fryzury wieczorowe w stylu retro. Style retro ciągle się gdzieś przeplata i prawie zawsze jest na topie - prawie jak fryzury bob.

Zapraszam na film.

07.01.2013. 13:05

Komentarze

Ten temat nie został jeszcze skomentowany

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:


5 + 6 =