Fryzury wieczorowe retro znów na topie

Styl retro systematycznie powraca i w 2013 roku nadal będzie na topie. To już 3 rok z rzędu, ciekawe czy nadal będzie cieszył się zainteresowaniem kobiet. Jak myślicie? Dziś mamy dla was kilka fajnych fryzur wieczorowych w stylu retro, które przedstawione będą na starych plakat, niemniej jednak właśnie takie fryzury wieczorowe wg. stylistów będą królowały w roku 2013 na bankietach.
Trendy na fryzury zmieniają się z każdym sezonem a tym bardziej z każdy rokiem. Są jednak takie trendy, które potrafią przetrwać nawet kilka lat. Takim trendem jest styl retro. Fryzury wieczorowe retro pasują do każdej wieczorowej kreacji - zarówno tej bardziej jak i tej mniej odważnej. Fryzury retro pasują również każdej kobiecie bez względu na wiek.

Co cechuje fryzury wieczorowe retro? Niektórzy mówią, że to kulki na głowie - co to oznacza? Oznacza to, że są one zazwyczaj podkręcane w dół tworząc na głowie coś w rodzaju półokręgu. Często również są stworzone z fal i loczków. I przede wszystkim są to fryzury krótkie lub średnie.

Dziś mamy dla was kilka propozycji na fryzury wieczorowe retro - mam nadzieję, że wam się one spodobają. Są to typowe fryzury retro z dawnych lat - nawet przedstawione na starych plakatach, ale to właśnie te fryzury wieczorowe będą modne w 2013 roku. Co o nich sądzicie? 

07.01.2013. 13:09

Komentarze

Ten temat nie został jeszcze skomentowany

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:


5 + 7 =