Fryzura wieczorowa vintage 2013

Styl vintage praktycznie co roku w mniejszym lub większym stopniu przewija się przez modowe salony. W roku 2013 dość wyraźnie będzie on widoczny wśród fryzur damskich, w tym szczególnie wśród fryzur wieczorowych. Jeżeli lubicie styl vintage to mamy dla was ciekawą propozycję.
Każda kobieta lubi co innego - jedne wolą nowoczesne fryzury, inne zaś preferują powrót do dawnych czasów. Jeśli lubicie styl vintage to dobrze trafiłyście - na naszym portalu znaleźć można wiele propozycji z tego stylu, a tu znajdziecie kolejną.

W tym poście prezentujemy modną, krótką fryzurę wieczorową 2013 w stylu vintage. Delikatne loczki, ale nie odstające, a gładko zaczesane, dla pewności dopięte wsuwkami. Ta fryzura wieczorowa idealnie współgra z rudym kolorem włosów, a także białą, beżową lub czarną sukienką ze złotymi dodatkami np. złotą biżuterią.

Fryzury wieczorowe 2013 w stylu vintage to propozycje zarówno dla młodych jak i starszych kobiet - wcale nie jest tak, że "stara" fryzura pasuje tylko do babci - wręcz przeciwnie - znakomicie pasuje młodym kobietom, które chcą wyglądać bardziej poważnie i dostojnie.

Zapraszam do zapoznania się z fryzurą.07.01.2013. 13:07

Komentarze

Ten temat nie został jeszcze skomentowany

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:


4 + 3 =