Modne i eleganckie fryzury wieczorowe 2012

Okres karnawału trwa i z pewnością przydadzą wam się jakieś ciekawe pomysły na fryzury wieczorowe 2012. Ja mam dziś dla was nie tylko pomysły na modne i eleganckie fryzury wieczorowe 2012, ale także i tutoriale, na których pokazane będzie jak te fryzury 2012 stworzyć. Jeśli nie chcecie lub nie macie czasu siedzieć w długich kolejkach u fryzjerów to moje dzisiejsze propozycje na fryzury wieczorowe 2012 są wprost idealne dla was. Zapraszam!!!
Nie trudno zauważyć, że w okresie karnawału kolejki u fryzjerów są ogromne. Przeciętna kobieta biznesu, ale nie tylko taka, nie ma czasu lub ochoty na takie wyczekiwanie. Dla takich kobiet idealnym rozwiązaniem może okazać się stworzenie ciekawej fryzury przy pomocy np. koleżanki w zaciszu własnego domu. Jak to zrobić, gdy koleżanka nie jest fryzjerką? Wystarczy skorzystać z małej pomocy Internetu.

Dziś mam dla was kilka ciekawych propozycji na modne i eleganckie fryzury wieczorowe 2012 wraz z filmikami, które pokazują jak krok po kroku daną fryzurę stworzyć. Jest to bardzo proste wbrew pozorom i każdy z tym sobie znakomicie poradzi. Nie wierzycie? Sprawdźcie same.

Pierwsza fryzura wieczorowa to upięcie z kręconych loczków. Przygotowanie tej fryzury 2012 zajmie wam zaledwie 5 minut.Kolejna propozycja na fryzury wieczorowe 2012 to kok z lat 60-tych. Przygotowanie - niecałe 5 minut.Trzecia fryzura wieczorowa to francuski zaplataniec, który również zajmie wam około 5 minutWolicie coś bardziej na rozpuszczonych włosach? To może spodoba wam się romantyczny kok, które przygotowanie trwa 3 minuty?A może duńska plecionka z warkoczyków? Bardzo fajna fryzura wieczorowa, której przygotowanie trwa to 3,5 minuty.Polecam również romantyczne francuskie loczki spięte w elegancki koczek - czas przygotowania: niecałe 3 minuty.I jak wam się podobają te fryzury wieczorowe 2012?

07.01.2013. 12:39

Komentarze

Ten temat nie został jeszcze skomentowany

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:


3 + 9 =