Fryzury wieczorowe na lato 2012

Kolejna porcja propozycji na fryzury wieczorowe już na was czeka. Znajdziecie wśród nich pomysły na różne ciekawe i eleganckie upięcia wraz z filmami, na których pokazane jest, jak te fryzury stworzyć samemu. Jeśli nie masz czasu na stanie w kolejkach i nie chcesz tracić pieniędzy, a masz za to nieco chęci i dość sprawne palce to możesz stworzyć sobie fajną fryzurę wieczorową w zaciszu własnego domu. A jeśli sama nie potrafisz to może ktoś bliski ci pomoże : ) A teraz już zapraszam do zapoznania się z fryzurami.
Nie ulega wątpliwości, że co roku styliści proponują nam nowe, ciekawe fryzury wieczorowe 2012. Czasem widać wśród nich niesamowite perełki, których wcześniej nie było, a czasem są to tylko drobne modyfikacji fryzur z ubiegłych sezonów, niemniej jednak wszystkie te fryzury są znakomite. Jakie fryzury wieczorowe 2012 będą modne latem? Zobaczcie sami propozycje poniżej i spróbujcie te fryzury wieczorowe wykonać same : )

Pierwsza fryzura to roladka z boku głowy, wykonana na luźnym warkoczu. Fryzura ta jest elegancka i zawiera modne tego lata warkocze.Kolejna propozycja została nazwana diva lat 60 tych. Jest to klasyczna, elegancka fryzura, upięta nisko z tyłu głowy poprzez zawinięcie włosów.I jeszcze raz coś z warkoczami - warkoczowa plecionka, która dodaje kobiecie dziewczęcego uroku.Kolejne eleganckie upięcie wykorzystujące warkocz.Eleganckie loczki w klasycznej fryzurze z lat 60-tych.07.01.2013. 12:43

Komentarze

Ten temat nie został jeszcze skomentowany

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:


1 + 5 =