Fryzury ślubne wiosna 2013

fryzury ślubne 2013Wiosna w końcu do nas przyszła - tak prawdziwa - nie tylko kalendarzowa :) Powoli zaczyna się również okres ślubów - coś o tym wiem, bo do końca czerwca mam ich aż 6 :D Nic tylko kupować sukienki i robić fryzury weselne, ale nie o tym chciałam dziś napisać. Chciałam wam przedstawić modne fryzury ślubne, czyli to, co na swej głowie w tym wyjątkowym dniu będzie mieć panna młoda. Mam nadzieję, że spodobają wam się wybrane przeze mnie propozycje. Zachęcam was do komentowania i przesyłania na info.moda.7@gmail.com wasze propozycje na modne fryzury na rok 2013 :)

Ślub to wyjątkowy moment w życiu każdej kobiety. Moment, w który chce wyglądać naprawdę zjawiskowo - niczym księżniczka na balu swego życia. W tym dniu ważna jest nie tylko suknia ślubna, ale również fryzura ślubna, makijaż i wszelkiego rodzaju dodatki jak biżuteria, welon czy buty. Jako, że to portal dotyczący fryzur to właśnie na tym ślubnym elemencie się skupimy.

Fryzura ślubna musi podobać się przede wszystkim pannie młodej. Musi ona czuć się w niej komfortowo, ale nie należy zapominać o tym, że fryzura ślubna musi być odpowiednio dopasowana do kształtu twarzy oraz do sukienki ślubnej. Źle dopasowana fryzura całkowicie psuje wizerunek panny młodej.

Dziś styliści i fryzjerzy przygotowali tak wiele pomysłów na fryzury ślubne, że panna młoda wystarczy, że coś wybierze. Można oczywiście eksperymentować i zrobić coś indywidualnego i oryginalnego, jednak takie eksperymenty nie zawsze wychodzą korzystnie - tym bardziej wtedy, gdy panna młoda robi fryzurę na ostatni moment, nie robiąc wcześniej fryzury testowej.

No dobrze. Tyle tytułem wstępu a teraz zapraszam was do zobaczenia fryzur ślubnych, które moim zdaniem zasługują na uwagę.

15.04.2013. 15:45

Komentarze

Ten temat nie został jeszcze skomentowany

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:


3 + 3 =