Fryzury męskie - irokez

modne fryzury Mówiąc o fryzurach wydaje się, że jest to temat typowo kobiecy i tylko kobiet się tyczy. Mężczyźni w tym temacie są dyskryminowani. Ich problemy z doborem fryzury nie są dostrzegane - uważa się, że oni to z tym problemu nie mają, nie muszą się o fryzurę martwić itp., itd. Jest jednak wielu mężczyzn, którzy do swego wyglądu przywiązują dużą wagę i nie mam tu na myśli tzw. metroseksualistów, ale przeciętnego faceta, który po prostu jest zadbany i również chce być w jakimś tam stopniu na topie, jak się to mówi. Jakie fryzury dla mężczyzn proponują styliści?Jedną z bardziej popularnych fryzur tego lata wśród mężczyzn będzie irokez. Fryzura jaką jest irokez kojarzy się głównie z punkami, ale to taki stereotyp. Obecnie wiele mężczyzn, którzy z punkiem nie mają nic wspólnego nosi fryzury zwane irokezem. Co takiego wyjątkowego jest w irokezie?

Modne fryzury są zazwyczaj na topie, bo styliści tak zaproponowali, gwiazdy to nosiły, więc i szary człowiek, jak papuga takie fryzury nosi. Z irokezem rzecz ma się nieco inaczej. Nie jest fryzura zaczerpnięta od gwiazd dużego ekranu. Kult irokeza wziął się od punkowców. Gwiazdy nie gwiazdy - raczej ich ciemna strona.

Styliści za bardzo nie eksponowali fryzur jakim są irokezy, do czasu. Do czasu, aż irokeza zaczęli nosić nie tylko punkowcy. Ostatnio znów trend na irokeza odżywa, choć była to fryzura, która razem z punkami odeszła do podziemia.

Irokez jest fryzurą dla mężczyzn, którzy lubią się wyróżniać. Pomysły na wyeksponowanie tej fryzury przechodzą wszelkie oczekiwania - brokat, żel a przede wszystkim kolor - tym ostatnim mężczyźni noszący irokeza często szokują opinię publiczną. Przeróżne barwy włosów - wszystkie kolory tęczy, a dodatkowo jeszcze srebro, złoto i platyna...

Zajrzyjmy do naszej galerii fryzur w poszukiwaniu inspiracji.

30.06.2010. 20:32

Komentarze

Lillah 03.06.2011. 18:45

Hehe mój mąż by się nigdy na coś takiego nie zgodził, a mi sie irokez bardzo podoba

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:


3 + 1 =