Fryzury męskie 2011

modne fryzuryNajwięcej się mówi o modnych fryzurach damskich, a co z mężczyznami? Czy ich modne fryzury nie dotyczą? Dla tych, którzy uważają, że na temat fryzury męskie zbyt mało się mówi i pisze mam dziś specjalny artykuł dotyczący jednego z najnowszych trendów wśród męskich fryzur 2011. Mam nadzieję, że mężczyźni poczują się mile zaskoczeni moim dzisiejszymi propozycjami. Osobiście uważam, że trendy, które za momencik przestawię są świetnym pomysłem stylistów i przypadły mi do gustu, a wam jak? Serdecznie zapraszam do przeczytania artykułu.

Czytaj dalej Komentarze (3) 15.03.2011. 12:12

Fryzury męskie - irokez

modne fryzury Mówiąc o fryzurach wydaje się, że jest to temat typowo kobiecy i tylko kobiet się tyczy. Mężczyźni w tym temacie są dyskryminowani. Ich problemy z doborem fryzury nie są dostrzegane - uważa się, że oni to z tym problemu nie mają, nie muszą się o fryzurę martwić itp., itd. Jest jednak wielu mężczyzn, którzy do swego wyglądu przywiązują dużą wagę i nie mam tu na myśli tzw. metroseksualistów, ale przeciętnego faceta, który po prostu jest zadbany i również chce być w jakimś tam stopniu na topie, jak się to mówi. Jakie fryzury dla mężczyzn proponują styliści?Czytaj dalej Komentarze (1) 30.06.2010. 20:32

Fryzury męskie - lato 2010

fryzury męskie Kobiety twierdzą, że to tylko one mają problem z doborem odpowiedniej dla siebie fryzury, a jednocześnie wymagają od mężczyzn, żeby byli modni i trendy. Wiem jedno - styliści co sezon przygotowują pomysły zarówno na fryzury damskie jak i fryzury męski. Z faktu tego wynika, że mężczyźni też mają w czym wybierać. Co tego lata będzie modne dla ich głów? Prostą odpowiedzią byłoby wszystko, ale popularne będą włosy nastroszone i postawione na żelu. Popularnością cieszyć również będą się fryzury półdługie z grzywką opadającą na czoło.

Czytaj dalej Komentarze (2) 01.06.2010. 10:02