Włosy krótkie

modne fryzury krótkieLato i upały, źle się funkcjonuje, ale mimo to trzeba wyglądać idealnie i pięknie. Kobiety są zdolne do różnych poświęceń by tylko pięknie wyglądać. Toteż latem często ścinają swoje piękne długie włosy. Krótka fryzura jest o wiele bardziej praktyczna, mniej z nią problemu, a więc idealna jest na takie letnie upały, jakie w ostatnim czasie u nas gościły. Tym razem zaprezentuję wam propozycje fryzur, jakie otrzymałam od naszych czytelniczek.Upał potrafi się dać we znaki, ale kobieta dla dobra sprawy potrafi znieść wszystko i nawet w największym upale wyglądać zniewalająco. Latem długie włosy nie są fryzurą dość praktyczną. Zauważyły to nasze czytelniczki, które zaproponowały kilka zdjęć, na podstawie, których wybrały fryzurę na lato dla samych siebie. Postanowiłam się z wami podzielić tymi propozycjami - może was też zainspirują.

Włosy krótkie są o wiele bardziej praktyczne aniżeli długie. Wydawać by się mogło, że krótka fryzura nie jest ciekawa, że nie można z krótki włosów zrobić nic zniewalającego. To jednak nieprawda. Krótka fryzura może być równie olśniewająca jak fryzura zrobiona na włosach długich. Może być drapieżna, a może być romantyczna, może kusić, a może mówić stop - nie zbliżaj się.Nasze czytelniczki wybrały bardzo ciekawe fryzury. Przedstawiają to, o czym napisałam wyżej. Są wśród nich fryzury bardzo kobiece, które kuszą, dodają romantyzmu, ale są i też chłopięce, które przedstawiają postawę kobiety - buntownika.

Jeśli ty masz jakieś ciekawe propozycje fryzur, którymi chcesz się podzielić z naszymi czytelniczkami napisz do naszej redakcji wypełniając formularz kontaktowy.

A teraz spójrzmy na propozycje fryzur naszych czytelniczek:

29.07.2010. 13:49

Komentarze

Emily 31.07.2010. 22:32

Pierwsza fryzura jest świetna

Kasia 13.08.2010. 11:23

Zgadzam się z Tobą Emily, ale ostatnia też coś w sobie ma, choć to taka chłopięca fryzurka

Benon 03.06.2011. 10:13

Powtarzam cały czas żonie, żeby ścieła swoje i bez sukcesow ehh

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:


1 + 5 =