Włosy krótkie - grzywka

fryzury krótkie Grzywka tego lata będzie jak najbardziej na topie i to zarówno we fryzurach na długich jak i na krótkich włosach. Fryzury krótkie gorącym latem są niezwykle popularne i pożądane. Dlaczego? Dlatego, że są szybkie w przeczesaniu, ułożeniu i w upalny dzień nie są dodatkowym ogrzewaczem dla głowy. Dlaczego grzywka? Żeby słońce nie świeciło do oczu... (?) To tak półżartem półserio. Tak całkiem na poważnie to taki był pomysł stylistów, a my aby być trendy powinniśmy się stosować do ich zaleceń. Jednak w ostateczności wybór zależy do nas, oni tylko rzucają pomysłami.Wybór fryzury to nie taka prosta sprawa szczególnie dla kobiet. Fryzura musi być ( a przynajmniej dla wielu kobiet tak jest ) na topie, musi się podobać samej zainteresowanej oraz jej znajomym i otoczeniu, a także musi pasować do ubrań, które dana osoba nosi. No a przede wszystkim powinna być dopasowana do kształtu twarzy osoby, która chce daną fryzurę.

Dla kogo fryzury krótkie? Przede wszystkim dla osób, które nie mają zbyt szczupłej twarzy. Dla osób, które mają szczupłą twarz i chcą całkiem krótkie włosy styliści radzą wybieranie takich fryzur, które będą miały pasma włosów po bokach twarzy, aby jej dodać objętości.

Dlaczego fryzury krótkie na lato? Jak już we wstępie wspomniałam, w gorące lato ma się na sobie jak najmniej, więc po co nosić bujną czuprynę na głowie, jak można wybrać lekko fryzurę krótką? To główny powód dla, którego kobiety wybierają krótkie fryzury na lato, ale są również powody takie, że po prostu rano spieszą się do pracy i nie mają czasu na układanie włosów, a lato nie ma tu nic do rzeczy, następny powód to takich, że na po wyjściu z morza krótkie włosy szybciej wyschną na słońcu i nie wygląda się głupio, i pełno innych absurdalnych powodów, których już przytaczać nie będę.


Dlaczego grzywka? Tu powinnam podać kolejną absurdalna listę powodów, ale najbardziej mi się spodobał jeden - żeby słońce nie świeciło do oczu. Ciekawa teoria, ale niezbyt przekonywująca, ale warto przetestować.

Już wiemy dlaczego taką a nie inną fryzurę na lato zaproponowali nam styliści. Samo ułożenie włosów jest różne - od gładkich, aż po natapirowane. Wybór należy do klientki. Fryzury krótkie mają wiele zalet, m.in.: to, że są szybkie w ułożeniu i każda kobieta sama może w szybki sposób się uczesać i nie musi latać co poranek do fryzjerki przez wyjściem na spotkanie ze znajomymi.

A teraz kilka propozycji. Zajrzyjmy do naszej galerii fryzur...14.06.2010. 08:35

Komentarze

Carli 03.06.2011. 20:40

Na lato idealne :)

Gosc 17.08.2012. 21:09

Mam jak na 5 zdjęciu...tylko grzywka dłuzsza....i po prostu REWELACJA...szybko sie uklada,nawet bez suszenia suszarką....nic w sumie nie trzeba robić...jestem zadowolona...aaa i lat mi odejmuje:)

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:


4 + 2 =