Krótkie fryzury 2012 dla okrągłej twarzy

fryzury krótkie 2012Różne kształty twarzy mają kobiety i zdarza się, że nie każda fryzura będzie pasować do danego kształtu twarzy. W takich przypadkach trzeba rozpatrzeć fryzury, które są dopasowane do takiego a nie innego kształtu twarzy i wbrew pozorom takich podziałów jest wiele. Dziś mamy dla was specjalne fryzury krótkie przeznaczone dla kobiet o okrągłym kształcie twarzy. Będą to przede wszystkim takie fryzury, które okalają policzki odchudzając jakby nieco twarz.Kobiety o okrągłym kształcie twarzy bardzo często są z tego powodu niezadowolone. Tymczasem jednak one mają największy wybór fryzur. Jeśli chodzi o fryzury krótkie to tutaj polecane są te, które opływają policzki dając wrażenie, jakby twarz stała się chudsza. Polecana jest również grzywka - zarówno prosta, jak i zaczesana na bok. Znakomicie będą również prezentować się fryzury z lekko podkręconymi do góry końcówkami zakończonymi na wysokości uszu.

Fryzury krótkie będą w roku 2012 szczególnie popularne i to nie tylko latem. Kobiety stawiają na wygodę a krótkie fryzury są znacznie bardziej wygodne niż te długie. Wbrew pozorom krótkie fryzury mogą być również ciekawe, czego przykłady zobaczycie na prezentacji poniżej. Kobiety przez długi okres czasu podchodziły niechętnie do krótkich fryzur uważając je za męskie, teraz jednak wszystko się zmieniło, gdyż styliści udowodnili nam, że krótkie fryzury mogą być bardzo kobiece.

Moda ciągle się zmienia, więc fryzury krótkie, które znacie z ubiegłego roku po części wyszły już z mody, dlatego też jeśli macie wolną chwilę sprawdźcie jakie krótkie fryzury 2012 przygotowali dla nas styliści.09.12.2011. 10:50

Komentarze

Ten temat nie został jeszcze skomentowany

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:


8 + 2 =