Krótka fryzura z długą grzywką

modne fryzuryPragnę przedstawić wam kolejną propozycję na krótkie fryzury 2012. Efektowna, intrygująca, seksowna, zniewalająca - taka jest właśnie nasza dzisiejsza propozycja n fryzury 2012. Co charakteryzuje tę fryzurę? Po pierwsze długa grzywka, która zakrywa całe oczy, po drugie równe cięcie wokół głowy. Ponadto najefektowniej fryzura ta wygląda na włosach blond, a także czerwonych. Jeśli chcesz wiedzieć jakie będą fryzury 2012 to koniecznie zaglądaj na nasz portal, a dziś już możesz sprawdzić jedną z najmodniejszych krótkich fryzur na rok 2012. Mam nadzieję, że zrobi ona na was wrażenie i chętnie skorzystacie z tej propozycji.

Rok 2011 wciąż trwa, ale warto już poznać trendy na nadchodzący nowy rok 2012, aby później na ostatni moment nie szukać modnej fryzury podczas, gdy już wszystkie znajome prezentują na głowach nowe trendy. Dziś mamy dla was propozycję na modne, krótkie fryzury 2012. Będzie to ciekawa fryzura, która na pierwszy rzut oka przypomina hełm, ale w gruncie rzeczy jest seksowna i bardzo intrygująca.

Wiele kobiet twierdzi, że krótkie fryzury są nudne i bez wyrazu. Wystarczy jednak spojrzeć na naszą dzisiejszą propozycję by takie opinie uznaj jako "bujdę na resorach". Krótkie fryzury mogą być ciekawe, seksowne, intrygujące, efektowne i taka właśnie jest nasza dzisiejsza propozycja.

Nasza dzisiejsza krótka fryzura przeznaczona jest głównie dla kobiet o wąskich twarzach, gdyż równo ścięte wokół głowy włosy dodają twarzy wyrazu, staje się ona pełniejsza przez co też wyglądamy lepiej. Jak na wstępnie było wspomniane tę fryzurę charakteryzuje bardzo długa grzywka, która choć przysłania oczy i wydaje się być niepraktyczna kusi kobiety. Kobiety bardzo chętnie wybierają długie grzywki choć zazwyczaj marudzą, że wchodzi im ona w oczy - no, ale cóż... jeśli chce się być piękną trzeba się nieco poświęcić.

Nasza dzisiejsza fryzura to nie żaden hełm, a fryzura wzorowana na klasycznym bobie. Najbardziej efektownie wygląda wykonana na włosach z pasemkami czy balejażem, a także na tych w kolorze blond lub czerwieni.

Serdecznie zapraszam do galerii.13.07.2011. 06:54

Komentarze

Ten temat nie został jeszcze skomentowany

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:


5 + 3 =