Fryzury Rihanny

Fryzury gwiazd Rihanna to jedna z najbardziej popularnych gwiazd estrady w ostatnim czasie. Bardzo duża część młodzież zachwyca się jednak nie tylko jej głosem i piosenkami, ale również i wyglądem scenicznym, a szczególnie jej fryzurami. Faktycznie Rihanna odkąd stała się gwiazdą bardzo popularną zdążyła zmienić fryzurę kilka, a nawet kilkanaście razy. Efekty możecie zobaczyć tutaj - może, któraś z fryzur was zainspiruje...

Rihanna stosunkowo niedawno pojawiła się na rynku muzycznym, ale dość szybko osiągnęła sukces. Dziś jest jedną z najczęściej słuchanych artystek, szczególnie w gronie młodzieży. Rihanna stała się idolką nastolatek nie tylko dzięki swoim piosenkom, ale również dzięki wyglądowi scenicznemu.

Młode dziewczyny zaczęły szaleć za skąpymi ubraniami, jakie na swe koncerty wkładała Rihanna. Największą jednak furrorę zrobiły wśród młodych dziewczyn fryzury Rihanny.

Rihanna na swej głowie miała począwszy od długich kręconych włosów, poprzez długie proste, ścięte do ramion, potem ścięte nieco krócej i jeszcze krócej, a zakończywszy nawet na braku włosów. Fryzury Rihanny budziły u niektórych zachwyt u drugich zaś niechęć ( a może zazdrość ? ). Młoda gwiazda jednak nie przejmowała się nigdy tym, co ludzie mówią i eksperymentowała ze swoimi fryzurami. Jak widać więcej ma fanek w związku z tym niż wrogów, a więc było warto. Młode dziewczyny przychodzą do fryzjera ze zdjęciem Rihanny i mówią - 'chcę taką fryzurę'. Widziałam i słyszałam to osobiście nie raz i nie dwa. To się nazywa siła przekonywania swoim wizerunkiem.

Zapraszam do galerii fryzur Rihanny...

17.06.2010. 07:12

Komentarze

Nie ważne 12.12.2010. 08:45

Młodziez jezeli o nia chodzi to chyba wlasnie interesuje sie wylacznie jej fryzurami sama jestem jej fanka ;) Ale moim zdaniem Rihanna wyglada slicznie w kazdej fryzurze ..tez bym tak chciala !

Pozdro;D

Delphia 03.06.2011. 11:25

Ona jest niesamowita i ma bardzo fajne fryzury

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:


8 + 8 =