Fryzury emo dla chłopaka

modne fryzury emo Fryzury emo do dość popularny ty fryzur wśród młodzieży i nie tylko tej, która należy do subkultury emo. Emo to skrót od emotion, czyli emocji. Osoby uważające się za emo, należące do tej - można już mówić - subkultury, to najczęściej osoby, które przeżywają jakieś rozterki wewnętrzne, których emocje wyrażane są jako bunt do świata. Dzieci emo to często nastolatki, które próbowały popełnić samobójstwo lub z żalu podcinają sobie żyły, czy ranią się w inny sposób. Fryzury emo jak i cały strój ma wyrażać ich bunt wobec świata takim jakim jest, a jest złem, które przysparza im wiele cierpienia.

Dzieci emo mają swój własny świat przepełniony bólem i goryczą. Często jest to wina rodziców, ale nie o życiu emo teraz mowa, a ich stylu. Moda na emo powstała stosunkowo niedawna, jest to całkiem nowy wytwór, który liczy zaledwie kilka lat i tradycyjnie przybył do nas z zachodu. Nastolatkom bardzo spodobała się ideologia dzieci emo i bardzo chętnie poczęły się z nimi identyfikować. Emo posiadają specyficzny styl, dzięki któremu wyróżniają się z tłumu - tak jak punkowców można rozpoznać po irokezach, hipisów po długich włosach tak i dzieci emo mają szczególnie wyróżniające się fryzury i cały zresztą strój.

Do subkultury emo należą zarówno dziewczyny jak i chłopcy. Co dziwnego ciężko ich rozróżnić, bo styl emo jest jednakowy zarówno dla dziewczyn jak i chłopaków. Jeśli chodzi o stroje to style emo charakteryzuje się kolorystyką czarno - różową oraz czarno - czerwoną. Bluzki obcisłe w kolorach podanych powyżej, bądź też z różowymi nadrukami sugerującymi ich emocje i cierpienie. Zarówno dziewczyny jak i chłopcy noszą różowe ciuszki. No o tyle dobrze, że faceci nie noszą spódniczek, ale za to nadrabiają fryzurą.

Fryzura emo charakteryzuje się tym, że są to włosy półdługie tak do ramion, albo nieco krótsze. Dodatkowo obowiązkowa jest długa grzywka zaczesana na bok tak, że zakrywa pół twarzy. Tego typu fryzury noszą zarówno chłopcy jak i dziewczyny, a więc ciężko ich nieraz odróżnić. Ponadto ważny jest kolor włosów. Dzieci emo farbują je na czarno i dodają różowe, czerwone, a nawet błękitne lub zielone pasemka ( te dwa ostatnie rzadziej ). Coraz bardziej popularne są również blond emo, czyli włosy w kolorze blond z różnokolorowymi pasemkami.

Style emo to również trampki z różowymi sznurówkami oraz duża ilość kolczyków w różnych częściach ciała - najczęściej wargi, nos i uszy, a także brwi i pępek.

Zajrzyjmy do naszej galerii fryzur i sprawdźmy co chłopcy emo noszą na głowach.

28.09.2010. 13:45

Komentarze

Emo Mojżesz 01.05.2011. 21:08

nic dodać nic ująć

Flossy 03.06.2011. 16:29

Polecę te fryzury emo mojemu chlopakowi

klaudia 17.07.2012. 14:35

To nie sa zajebiste fryzury sa ladniejsze od nich wpiszcie sb na google emo chlopaki albo emo boy i tam zobaczycie odjechane fryzurki

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:


4 + 9 =