Fryzury emo dla chłopaka

modne fryzury emo Fryzury emo do dość popularny ty fryzur wśród młodzieży i nie tylko tej, która należy do subkultury emo. Emo to skrót od emotion, czyli emocji. Osoby uważające się za emo, należące do tej - można już mówić - subkultury, to najczęściej osoby, które przeżywają jakieś rozterki wewnętrzne, których emocje wyrażane są jako bunt do świata. Dzieci emo to często nastolatki, które próbowały popełnić samobójstwo lub z żalu podcinają sobie żyły, czy ranią się w inny sposób. Fryzury emo jak i cały strój ma wyrażać ich bunt wobec świata takim jakim jest, a jest złem, które przysparza im wiele cierpienia.

Czytaj dalej Komentarze (3) 28.09.2010. 13:45

Fryzury emo cz.2

fryzury emo Kolejna dawka fryzur emo - w ostatnim czasie najbardziej popularnego uczesania młodzieży. Fryzury emo to tylko część całego wizerunku dzieci Emo, które wyróżniają się dosyć na tle innych ludzi w ich wieku. Pomijając różnicę zewnętrzną, czyli fryzurę, makijaż i styl ubierania, to różnią się również sposobem myślenia, który dla wielu ludzi jest abstrakcją i skrzywionym spojrzeniem na rzeczywistość. Emo jednak poprzez takie a nie inne spojrzenie na świat wyrażają swój bunt przeciwko niemu, co również demonstrują swoim zachowaniem.

Czytaj dalej Komentarze (4) 15.06.2010. 09:10

Fryzury emo cz.1

Fryzury emo Styl emo jest w ostatnim czasie bardzo popularny wśród nastolatków. Czym / Kim jest faktycznie emo? W odniesieniu do osobowości emo to osoba emocjonalna, często zachwiana emocjonalnie, skłonna popełnić samobójstwo - dzieci EMO to często właśnie niedoszli samobójcy. Jednak to nie wystarcza, aby być emo trzeba jeszcze przystosować się do mody jaka panuje wśród tej nazwijmy to subkultury, trzeba również zacząć słuchać takiej a nie innej muzyki. Przyjrzyjmy się bliżej dzieciom EMO.

Czytaj dalej Komentarze (4) 25.05.2010. 09:56