Fryzura dla nastolatki

modne fryzury Fryzury długie będą w roku 2011 na topie, ale tylko wśród fryzur damskich i dla nastolatek. Dziś właśnie mam dla was propozycję na fryzury dla nastolatek. Fryzura dość oryginalna i utrzymana w trendzie klasycznego nieładu na głowie. Fryzura ciekawa i myślę, że warto ją tutaj przedstawić. Już można zauważyć, że niektóre nastolatki właśnie tego typu fryzury noszą na swych głowach. Niektórzy styliście określają tę fryzurę jak kosmiczna, ale już bardziej kosmiczne fryzury mieliście okazję zobaczyć na naszym portalu i sami pewnie zauważycie, że ta jest całkiem przyziemna. Fryzurę tę wcale nie łatwo wykonać i trzeba się przy niej nieco natrudzić, ale efekt wart jest wysiłku.Młode dziewczęta lubią się wyróżniać w tłumie i zwracać na siebie uwagę. Lubią być modne. Modne ubrania, paznokcie, no i oczywiście modne fryzury. Fryzura jest bardzo istotnym wyznacznikiem jeśli chodzi o popularność. Jeśli dziewczyna odznacza się fryzurą, która jest na topie to jest lepiej postrzegana przez otoczenia, a takim młodym dziewczynom zależy właśnie na tym, jak widzą je inni.

Dziś mam propozycję na fryzury dla nastolatek. Niecodzienna i nietuzinkowa fryzura dla nastolatek, która często określana jest jako kosmiczna. Na pozór na głowie panuje nieład, jednak ten nieład nie tak prosto stworzyć. Przygotowując tę fryzurę niewątpliwie przyda wam się prostownica, jeśli nie macie zupełnie prostych włosów, a także przyda się spora ilość kosmetyków to potrzymania fryzury, czyli lakier i krem do stylizacji włosów.

Jak można zauważyć będzie na zdjęciach, fryzura ta to nie proste włosy luźno opadające na ramiona. Z tyłu włosy trzeba spiąć w kok, lekko związany i przechylony na jedną stronę głowy. Włosy muszą wszędzie być sztywne i to ma być widać. Nie wszystkie włosy wpisanym w kok, niektóre muszą odstawać sztywno na boki. Tak też robi się z włosami na czubku głowy i z jej przodu. Włosy trzeba poprzekładać, co widać na zdjęciach, tworząc swego rodzaju nieład. Włosy mają sterczeć niczym kolce. To fryzura dla niegrzecznych dziewczynek i musi ona to całą sobą mówić.

Mam nadzieję, że spodoba się wam moja dzisiejsza propozycja na fryzury dla nastolatek. Serdecznie zapraszam do galerii fryzur i zachęcam do komentowania.02.02.2011. 13:04

Komentarze

Dunia 28.03.2011. 21:37

Wygląda jak jeż z wyprasowanymi kolcami.

Katy 05.04.2011. 09:29

Jak to wygląda... bomba !

likti 09.05.2011. 13:56

Super fryzura!!! Dziękuję za propozycję!!!

kisalta 25.05.2011. 10:41

wyglada jakby dopiero z lozka wstala hehe

Navid 03.06.2011. 17:29

Zaskakujące fryzurki :) Nawet mi się podobając :)

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:


4 + 4 =