Fajne fryzury damskie 2012

fryzury 2012Dzisiaj mam dla was propozycje na modne fryzury 2012 dla kobiet, które w szybki sposób będziecie mogły zrobić sobie same, gdyż dzisiaj mam dla was wideo kursy jak zrobić modne fryzury 2012. Dzisiejsze propozycje są skierowane do wszystkich kobiet - nie tylko tych, które swą przyszłość wiążą z fryzjerstwem, ale dla każdej zwykłej kobiety, która co rano budzi się z przeświadczeniem, że musi wyglądać pięknie i modnie. Zapraszam serdecznie i polecam wideo kursy fryzjerstwa.

Czytaj dalej Komentarze (6) 10.02.2012. 11:03

Natapirowane fryzury damskie

modne fryzury Co w roku 2011 będziemy nosili na głowach? Modne fryzury rzecz jasna. Dziś ma dla was kilka propozycji natapirowanych fryzur. Co to oznacz? Oznacza to, że w naszych dzisiejszych propozycja będzie można zauważyć pewien chaos na głowie. Włosy będą poplątane, pogmatwane, ale w efekcie końcowym zobaczycie niesamowitą, robiącą wrażenie fryzurę.W naszej galerii fryzur będziecie mogli zobaczyć trzy propozycje stylistów na natapirowane fryzury 2011. Natapirowane fryzury to ciekawa propozycja dla tych, którzy są w ciągłym biegu. Takie fryzury damskie są niezwykle proste w przygotowaniu i nie zabierają zbyt wiele czasu.Czytaj dalej Komentarze (1) 19.01.2011. 11:08

Modne fryzury - push up

modne fryzury Co w sezonie jesień/zima 2010/2011 będzie modne na głowie? Poza lokami, które były już wcześniej wspominane i prostych włosach, które wracają do łask warto wspomnieć o fryzurach z efektem push up. Efekt push up ma u kobiet szczególne względy, choć kojarzy się on nie tyle z fryzurami, co z biustem. Tej jesień jednak modne fryzury to właśnie takie wyniesione do góry. Tego typu trend widać między innymi w Akademii Berendowicz & Kublin. Styliści Ci przygotowali fryzury dla modelek na pokaz Ewy Minge. Push up to nie jedyny z motywów ich propozycji fryzur, ale jest on tam obecny. Fryzury push-up polecane są szczególnie kobietom o rzadkich włosach, dzięki takiej fryzurze optycznie powiększą one swą objętość.

Czytaj dalej Komentarze (1) 16.09.2010. 10:13