Fryzury 2014 dla włosów krótki, średnich i długi

fryzury 2014Wracam, bo chwilach nieobecności - teraz znów wpisy będą dodawane systematycznie, więc zapraszamy do regularnego zaglądania na nasz blog. Tym razem mamy dla was fryzury 2014 - tak tak już 2014, bo zbliża się on do nas wielkimi krokami. Na początek mamy dla was mały mix, na który będą się składać fryzury 2014 dla włosów krótkich, średnich i długi, a więc dla każdej pani coś się znajdzie. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z dalszą częścią artykułu.

Jakie fryzury będą najmodniejsze w roku 2014? Powiem wam, że modne będzie praktycznie wszystko :), więc z pewnością każda kobieta znajdzie coś idealnego dla siebie. Z głównym trendów, które się wyłonią szczególnie popularne będą fryzury bob oraz włosy kręcone. Modne będą również fryzury dające efekt mokry włosów, czyli np. tzw. "mokra włoszka". Warto więc będzie zainwestować w żele, odżywki i nabłyszczacze do włosów.

Ukłon pójdzie również w kierunku fryzur romantycznych z lat 60-tych i 70-tych oraz przeróżnego rodzaju fryzur, które u swej podstawy będą miały warkocze. Nie zabraknie również miejsca dla fryzur nieco bardziej abstrakcyjnych jak np. damskie irokezy.

Na drugi plan zejdą niesfornie potargane włosy, natapirowane fryzury oraz fryzury w stylu vintag oraz ombre, aczkolwiek i one wciąż będą się pojawiać na salonach.

Jeśli chodzi o modne kolory włosów to bardzo popularna stanie się siwizna, a także fiolety, lazury, różne inne odcienie niebieskiego. Dużym zainteresowaniem będzie się cieszył również róż i odcienie rudego. Znajdzie się również miejsce dla słodkich i romantycznych blondynek.

Zapraszamy na krótki przegląd modnych fryzur 2014.

Fryzury 2014 - krótkie:Fryzury 2014 - średnie:Fryzury 2014 - długie:

20.11.2013. 13:31

Komentarze

Ten temat nie został jeszcze skomentowany

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:


4 + 3 =