Modne fryzury 2013

fryzury damskie 2013Jeszcze rok 2012 trwa, ale styliści już mają dla nas propozycje na sezon wiosna/lato 2013. Tak, tak widzicie dobrze - na rok 2013. Wydaje się to być dość odległe, jednak kobiety które lubią wiedzieć wszystko z wyprzedzeniem już się cieszą, że znają trendy, jakie będą panowały w przyszłym roku. Możecie spokojnie porównać przyszłe i obecne fryzury damskie i wysnuć konkretne wnioski - warto czy nie warto zmieniać swojego stylu dla mody. Mamy dziś dla was krótką prezentację, na której zobaczycie co szykują styliści na kolejny sezon wiosenno-letni. Zapraszamy serdecznie na prezentację i zachęcamy do komentowania.Wydaje się dość absurdalne by rok wcześniej zaznajamiać się z fryzurami, jednak styliści nie próżnują i już zapodali nam fryzury na rok 2013. Jeśli nie chcecie nie musicie się z nimi zapoznawać, ale możecie - w końcu nie tracicie na tym nic, a już teraz możecie porównać obecne i nadchodzące trendy.

Jak same zauważycie już na początku prezentacji nie wiele się zmienią fryzury 2013 na wiosnę i lato porównując je z tymi z obecnego sezonu - wciąż bardzo popularne będą krótkie fryzury damskie, a wśród nich fryzury bob - z tymże te symetryczne, w odróżnieniu do roku 2012, gdzie na topie są asymetryczne fryzury bob.

Bez zmian pozostanie również to, że przeważać będą fryzury proste, a więc prostownice jak najbardziej warto zakupić - będzie to przyszłościowa inwestycja. Dla fanek loczków jednak też coś się znajdzie więc nie ma co się martwić na zapas.

Fryzury 2013 również będą kładły nacisk na grzywkę, więc drogie pani - zapuszczamy grzywki, by wiosną i latem 2013 móc się pochwalić modną grzywką, która będzie obecna zarówno przy włosach krótkich jak i tych średnich i długich.

Jeśli chodzi o fryzury wieczorowe i fryzury ślubne, to tutaj wciąż na topie będą fryzury, których podstawą są włosy kręcone. Modne upięcia to przede wszystkim zawijane w górę loczki, budowane z nich piramidy oraz wszelkiego typu "roladki".

Zainteresowane? Zobaczcie fryzury 2013 na prezentacji.

03.08.2012. 14:26

Komentarze

Jessinho 14.08.2012. 05:44

pisze:mało wampirystyczne te panie, mało sespikalu i tego czegoś w oczach :) a krew to nie krew ;P powinna być bardziej gęsta Jeśli będziesz chciał porobić zdjęcia prawdziwej wampirzycy zapraszam

taakk 31.01.2013. 15:13

Ładnee

Anka 11.10.2013. 17:49

Świetny blog!

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:


2 + 7 =