Ciekawa fryzura z warkoczyków

fryzury 2013 Rok 2013 w końcu do nas przybył, a w raz z nim wykrystalizowały się pewne trendy jeśli chodzi o modne fryzury na rok 2013. Głównym z trendów jakie będzie można zauważyć są warkocze, stąd nasza dzisiejsza propozycja na ciekawą fryzurę z wykorzystaniem dwóch cienkich warkoczyków. Fryzura ta jest idealna zarówno dla małych dziewczynek jak i dla dorosłych kobiet - polecam, więc ją gorąco każdej damie bez wyjątku :)

Lubicie warkocze? Mam nadzieję, że tak, bo rok 2013 to różne wariancje na temat warkoczów i warkoczyków. Fryzury oparte o warkocze będą królowały zarówno wśród fryzur codziennych jak i fryzur wieczorowych, więc warto zaprzyjaźnić się z warkoczykami.

Wiele osób twierdzi, iż warkocze to fryzury wiejskie - nieprawda! Warkocze mogą być naprawdę bardzo eleganckie - grunt to mieć pomysł i dobrze go zrealizować. O pomysły martwić się nie musicie, bo to nasza działka - my pomysły podajemy wam na tacy - oczywiście w przenośni :)

Dziś jeden z pomysłów na ciekawą fryzurę z warkoczykami. Potrzeba będzie zrobić dwa warkoczyki, które dodatkowo ze sobą trzeba będzie połączyć. Jak? Zobaczycie to na filmie poniżej. Na filmie macie pokazane jak krok po kroku przygotować wspomnianą tu fryzurę. Nie będę się rozpisywać - wszystko dokładnie zostało pokazane.

Ciekawa fryzura z warkoczyków to propozycja dla małych i dużych kobietek, które chcą być w roku 2013 trendy. Fryzurę tę można wykonać bez problemu samemu w domu - potrzeba tylko drobnych zdolności manualnych, które można wyćwiczyć po kilku próbach :)

Powodzenia!!!25.02.2013. 10:21

Komentarze

oliii 13.03.2013. 11:41

Fajnie wyszło.:*

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:


1 + 2 =