Fryzury wiosna/lato 2012

fryzury 2012Co będzie na topie już za niecały rok? Dla niecierpliwców mam dziś krótki przegląd fryzur na wiosnę i lato 2012. Będą to fryzury skierowane przede wszystkim dla tych kobiet, które posiadają długie włosy. To co rzuca się od razu w oczy w tych fryzurach to to, że są one wykonane na włosach prostych, choć sporadycznie pojawia się również włosy falowane, a raczej bardziej gofrowane. Jeśli jesteś ciekawa co nowego przyniesie nam rok 2012 to serdecznie zapraszam do zapoznania się z krótką prezentacją, którą zamieściliśmy pod artykułem. Prezentacja ta będzie zawierać najnowsze trendy wśród fryzur na rok 2012 wzięte prosto z pokazu. Polecam.Fryzury ulegają ciągłym zmianom, jak to w modzie zwykle bywa. Teraz dużymi krokami zbliża się do nas rok 2012. Co więc nowego on nam przyniesie? Kilka nowości już mogliście wcześniej zobaczyć na naszym portalu, a teraz mam dla was kolejne propozycje na fryzury 2012. Tym razem będą to fryzury wzięte prosto z pokazu i przeznaczone na sezon wiosna/lato 2012. Mam nadzieję, że wśród tych fryzur każda z was znajdzie coś dla siebie.

Fryzury 2012 zaskoczą nas przede wszystkim tym, że zanikną wśród nich loki. Loki pojawiać się będą nadal wśród fryzur wieczorowych i ślubnych, ale jeśli chodzi o fryzury codzienne 2012 to królować wśród nich będą włosy proste, choć sporadycznie pojawią się także fryzury wykonane z włosów lekko falowanych bądź gofrowanych. A co ciekawego zobaczycie na zamieszczonej poniżej prezentacji?

Na prezentacji zobaczycie właśnie wyraźnie zarysowany trend na włosy proste. Znajdziecie tam kilka propozycji uczesań, jakie można na nich wykonać. Popularne będą koki z gładko zaczesaną do tyłu grzywką zarówno z włosami opuszczonymi w koku jak i zawiniętymi w tzw. roladkę. Modne będą również fryzury z rozpuszczonymi włosami, zarówno te całkowicie opadające na ramiona jak i te z boku głowy spinane lekko spinkami. Na topie będą również wysoko upięte koki, niczym wieża Eiffla.

Poza włosami prostymi znajdziecie tam fryzury 2012, które wykonane są na włosach lekko falowanych. Będą to zarówno włosy rozpuszczone jak i lekko upięte w tzw. chaotyczne fryzury, które od kilku sezonów są bardzo modne. Ciekawą fryzurę będzie również tzw. "dywan", czyli lekko falowana, krótka fryzura retro. Ogólnie rzecz biorąc fryzury retro będą modne w nadchodzącym roku 2012.

To tak w skrócie - teraz zapraszam na prezentację.22.09.2011. 10:17

Komentarze

nidwiem;) 21.02.2012. 10:46

te fryzury to nie dla mnie:(

_ja_ 30.06.2012. 19:52

spoko nawet te fryzy no ale cos w nich brakuje pa

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:


5 + 4 =