Fryzury 2012

fryzury 2012Mamy lato, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby spojrzeć już dziś na fryzury 2012, czyli trendy, jakie na nowy rok proponują nam styliści. Już jakiś czas temu styliści przedstawili nam swoje propozycje na fryzury 2012 - dziś my chcemy wam kilka z tych propozycji przedstawić. Będzie to zbiór różnych fryzur na rok 2012, które według stylistów osiągną szczyty popularności. Znajdziecie tu zarówno fryzury krótkie jak długi, tak więc każda z was powinna odnaleźć idealną fryzurę dla siebie.

Fryzury 2011 znasz już na wskroś i szukasz jakiś nowych trendów? Jeśli tak to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi dzisiejszymi propozycjami. Są to propozycje na fryzury 2012, które jakiś czas temu poddali nam do dyskusji znani na całym świecie styliści. Ten krótki przegląd pozwoli wam na zapoznanie się z propozycjami zarówno na długie jak i krótkie fryzury 2012. Mam, więc nadzieję, że każda z was znajdzie wśród tych fryzur coś dla siebie.

Wśród dzisiejszych propozycji na fryzury 2012 znajdziecie klasykę fryzur w nowym wydaniu, czyli fryzury bob, które od lat królują na szczycie i nie zamierzają z niego schodzić. Modne będą również fryzury natapirowane, co jest trendem znany z roku 2011. Na topie będą również fryzury z tzw. ostrym cięcie, czyli fryzury o bardzo ostro zakończonych końcówkach, z wyrazistą grzywką. Można zauważyć, że jeśli chodzi o fryzury codzienne 2012 to loki odejdą do lamusa i na topie będą przede wszystkim włosy proste, tak więc już dziś radzę zaopatrzyć się w prostownicę.

To tak w skrócie na temat tych propozycji na fryzury 2012 - więcej zobaczycie na prezentacji. Myślę, że docenicie starania stylistów i choć jedna fryzura spodoba wam się na tyle, że wykonacie ją na własnej głowie. Życzę owocnych poszukiwań!!!29.06.2011. 08:04

Komentarze

Ten temat nie został jeszcze skomentowany

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:


9 + 8 =