Fryzury 2011 - grzywka

fryzury 2011Wiosną należało unikać grzywki, ale już latem zacznie on wchodzić wysoko na listy popularności. Fryzury z grzywką staną się hitem jesieni i zimy 2011, dlatego dziś moje drogie czytelniczki przedstawiam wam kilka propozycji na fryzury 2011 z grzywką. Dziś nie będzie galerii zdjęć, a krótki filmik, na którym każda kobieta powinna znaleźć idealną fryzurę dla siebie. Będą zarówno fryzury długie jak i krótkie, klasyczne jak i o nowoczesnym cięciu. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszymi propozycjami na modne fryzury 2011 z grzywką. Mam nadzieję, że znajdziecie wśród nich coś dla siebie i poleci nasz portal swoim znajomym!!!

Co sezon moda na fryzury się zmienia, co więc będzie na topie w sezonie jesień/zima 2011? Fryzury z grzywką. O ile wiosną i nawet latem 2011 grzywki powinno się unikać o tyle jesienią i zimą będzie ona hitem. Grzywkę będzie się nosiło zarówno przy fryzurach krótkich, jak również i przy fryzurach długich. Jak zobaczycie na filmiku modne będą zarówno krótki jak i długie grzywki, stąd też z pewnością każda kobieta znajdzie coś dla siebie.

Długie fryzury 2011 z grzywką to przede wszystkim fryzury wykonane na włosach kręconych, choć takich prostych również nie zabraknie. Natomiast jeśli chodzi o fryzury krótkie to przeważać tutaj będą niewątpliwie fryzury bob, co również da się wyraźnie zauważyć na filmiku.

Fryzury bob są modne co sezon, kobiety je po prostu uwielbiają. Krótkie, proste w przygotowaniu, idealne dla kobiet zabieganych. Fryzury 2011 bob to zarówno powrót do klasycznego boba, gdzie włosy są ścięte w równej linii, jak i możliwość wykonania nowoczesnych odmian tej fryzury.

Fryzury z grzywką dodają kobiecie dziewczęcego uroku i niewątpliwie odmładzają kobietę. Jeśli chcesz poczuć się o kilka lat młodziej to koniecznie skuś się na fryzurę z grzywką. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszymi fryzurami na modne fryzury 2011 z grzywką.06.05.2011. 07:39

Komentarze

Ten temat nie został jeszcze skomentowany

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:


9 + 9 =